Trendy Wiosna Lato 2010 cz. III

W tym sezonie jeansowe koszule powracają do mody męskiej w wielkim stylu. Najmodniejsze są te uszyte z wytartego denimu, dobrze skrojone i dopasowane w talii. Takie modele bez trudu znajdziesz  w popularnych sieciówkach, np.  w H&M.

1. Militarny Rock&roll – Bardzo prosty, ale efektowny look. Dopasowane jeansy i militarne buty to prawdziwy hit sezonu. Zestaw zbudowany na zasadzie podwójnego kontrastu. Jasna jeansowa koszula(wycierana) + ciemne jeansy(gładkie). Pamiętaj: dodatki decydują o charakterze stroju.

2. Miejski elegantJeansowa koszula świetnie komponuje się z bawełnianymi spodniami (w kolorze bieli, beżu, khaki) oraz mokasynami (zakładanymi na bosą stopę). Pamiętaj: kolor butów jest najmocniejszym akcentem w tym zestawie.

3. Weekendowy Luzak – Swobodny miejski styl, idealny na co dzień. Jednolite bawełniane spodnie, rozpięta jeansowa koszula i t-shirt. Pamiętaj: im bardziej zwariowany t-shirt tym spokojniejsze buty. Idealnym rozwiązaniem są białe trampki.

4. Denim Guy – Jeans + jeans? Proszę bardzo. Zadbaj tylko o kontrast i kolorowe detale np. czerwone paski albo trampki.  Pamiętaj: nigdy nie łącz jeansowych spodni z jeansową koszulą w tym samym odcieniu.

Comments are closed.

  • KONTAKT

    pawel.zegarow@gmail.com