Trendy Wiosna Lato 2010 cz. II

Bawełniane spodnie to solidny fundament, na którym zbudujesz wizerunek modnego mężczyzny.  Popularne chinosy są przewiewne, wygodne i bardzo modne. Szukaj w sklepach dopasowanych spodni w kolorze: beż, oliwka, biel, ale także czerwień oraz niebieski. Wiosna Lato 2010 to czas odważnych eksperymentów. Baw się dobrze i wyglądaj świetnie.

1. Swobodnie i modnie – Idealny zestaw na co dzień. Załóż t-shirt(stonowany kolor, delikatny deseń – najlepiej poziome paski) i trampki(zaszalej z kolorem). Pamiętaj: dodatki decydują o charakterze stroju.

2. Oficjalnie i niebanalnie – W sam raz na randkę albo ważne spotkanie. T-shirt, koszula i marynarka. Pamiętaj: jeden element zwariowany, reszta stonowana.

3. Klasycznie i fantastycznie – zamień trampki na mokasyny(bez skarpet) albo boat shoes.  Spodnie i “góra” stroju powinny tworzyć prostą i harmonijną całość. Pamiętaj: buty(czyste) to najważniejszy element zestawu.

4. Biurowo i czadowo -Idealny zestaw casualowy.  Cienki sweter(może być cardigan), koszula(delikatny deseń, np. kratka), trampki(jednolite np. czarne, granatowe, szare, brązowe). Pamiętaj: sweter z okrągłym kołnierzykiem – chowamy kołnierzyk koszuli do środka!

Comments are closed.

  • KONTAKT

    pawel.zegarow@gmail.com