Jak dobrze wyglądać w białych spodniach

Białe spodnie zadomowiły się w męskiej szafie na dobre. Nic w tym dziwnego.  Są ponadczasowe i prędzej wyjdą z siebie niż z mody. Zanim zdecydujesz się na ich zakup, dowiedz się jakich zasad należy przestrzegać, żeby wyglądać w nich świetnie.

.

#1 Białe spodnie prezentują się najlepiej w zestawieniu z ciemną (granatową lub czarną) “górą”. Wybieraj klasyczne polówki, longi z dekoltem V-neck i cardigany.

.

#2 Białe spodnie lepiej nosić bez paska. Wyglądają lżej i zwykle dużo korzystniej niż z paskiem. Zadbaj o odpowiedni rozmiar, ale pamiętaj: z dwojga złego, lepiej wybrać za luźne niż za ścisłe.

.

#3 Białe spodnie uwielbiają minimalizm. Prosta forma i klarowność to gwarancja klasycznego, modnego wyglądu. Zadbaj o to, żeby najbardziej zewnętrzna “górna” część zestawu była jednokolorowa.

.

#4 Białe spodnie to zdecydowanie letnia część męskiej garderoby. Bardzo dobrze prezentują się z japonkami, mokasynami i lnianymi, najlepiej rozpiętymi koszulami.

.

#5 Białe spodnie uwielbiają kontrast. Dotyczy to nie tylko “dużych” elementów stroju, ale również dodatków. Nie zakładaj jednolitych, białych butów, które zleją się ze spodniami. W najlepszym wypadku będziesz wyglądał jak piekarz.

Comments are closed.

  • KONTAKT

    pawel.zegarow@gmail.com